Fotoğraflar Burada
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Medya 24.04.2019 243 Görüntüleme

Şehitler Haftası

Şehitler Haftası

Türk Kızılayı Eyüpsultan Şubesi ile Tüm Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği ŞEHİTLER HAFTASI münasebetiyle
“Canlarıyla Vatan Kurtaranların Torunları, Kanlarıyla Hayat Kurtarıyor” Sosyal Sorumluluk Projesiyle 20 Nisan Cumartesi günü Kan Bağışı organizasyonu düzenledi.

Türk Kızılay Eyüpsultan Şube Başkanı ve Spor Bilimleri Uzmanı Hakan NERGİS, bugün bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Biz sivil toplum kuruluşlarıyla, devletimizin kamudaki temsilcileriyle projeler ve organizasyonlar yapmaya hazırız.Sadece bize gelen değil, bizim de gidip talep oluşturacağımız kurumlar olacak. Biz birlikten yanayız. Dil, din ve ırk ayırt etmeksizin tüm toplumu kucaklamak istiyoruz. Gelecek günlerde de kampanyalarımız, projelerimiz ve organizasyonlarımız devam edecektir, dedi.
Tüm Gazi ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Ünal ise; Bugün burada Yüce Türk milletinin ne kadar duyarlı olduğunu ne kadar hassas olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Sadece çevre ilçelerden değil, İstanbul dışından dahi gelerek bizlere destek olan herkese teşekkürederim. Gün birlik günüdür, beraberlik günüdür Allah herkesten razı olsun, diyerek sözlerini tamamladı.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Çekiç ise; bu tarz etkinliklere devam edeceğiz. Bizler sadece kurum olarak değil bir Türk vatandaşı olarakta görevimizi yaptık. Projesini tamamladığımız Gazi ve Şehit Çocuklarımızın Eğitimlerine destek amaçlı olarak yeni bir sosyal sorumluluk organizasyonu ile yolumuza devam edeceğiz inşallah, dedi..

Ücretsiz Wordpress Temaları
Çekiç Medya