Fotoğraflar Burada
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Medya 21.05.2019 103 Görüntüleme

Ünlülerin Menejeri Osman YAŞAR’dan İftar.

Ünlülerin Menejeri Osman YAŞAR’dan İftar.

Ünlülerin Menejeri Osman YAŞAR’dan İftar.

Osman Yaşar’ın verdiği iftar yemeği Tamamen mahalle sakinleri,Komşular ve bölge protokol Başkanlarının Katılımı ile gerçekleşti.Osman yaşar işimiz gereği zaten hep ünlülerle beraberiz bu yemekte ünlü özleklikle çağırmadım tamamen halk ve bölge protokol i ile gerçekleştirelim dedi.Yakın civarda oturan birkaç kişinin dışında tanıdık sima yoktu.

İftara Esenyurt kaymakanı Sn Dr Vural KARAGÜL,Esenyurt Mhp İlçe Başakanı Sn Halil KAVAL,Esenyurt Akp İlçe Başkanı Sn Yasin ÇELİK,Esenyurt Müftüsü Sn Abdülçelik ÇAKIR,

Yönetmen Tamer AYDOĞDU,Tüm Türkiye Şehit Aileleri ve Gazileri Vakıf Başkanı Selcuk ÜNAL,Çekiç Medya Levent ÇEKİÇ,Erdal şenyaylar ve Saz ekibi,Esenyurt Akevler,Üçevler Mahalle sakinleri katıldı.

Hazırlıklar yapılırken Mangallar ateşlenirken Erdal ŞENYAYLAR ve gurubu tasavvuf ve Fasıl müzikleri yaptı.İftara yakın Hocamızda kuran,dualar okuyarak ve ezanla birlikte Misafirler oruçlar’ını açtı.

Osman Yaşar Halkımız la içiçe olmamız çok önemli dedi.

Esenyurt Kaymakamı Sn Dr Vural KARAGÜL,Akevler ve Üçevler Mahelle sakinleriyle semt parkında yemekten sonra bir araya gelerek Ramazan ayının güzellikler,komşuluk,ilişkilerin önemi ve birlik beraberlik gibi konularda vatandaşlarımız ile uzun süre sohbet etti.

Ücretsiz Wordpress Temaları
Çekiç Medya